Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Se poate completa o adeziune pentru partid online?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Se poate completa o adeziune pentru partid online?

O alta întrebare: se poate completa o adeziune pentru partid exclusiv online? Adică doar pe baza unui formular de pe site-ul partidului care nu include nicio cerere scrisă, semnătura etc? Mulțumesc din nou!
george-neagu, moderator