avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara! Pentru concediu prenatal se calculează ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara! Pentru concediu prenatal se calculează și prema ...

Bună seara! Pentru concediu prenatal se calculează și prema de vacanta daca sa încadrat în una din ultimele 6 luni?

Alte discuții în legătură

Cum se calculeaza concediu prenatal daca pe durata sarcinii am avut concediu medical / pentru risc mirelasm mirelasm Buna seara! Sper sa ma lamureasca cineva. Sunt insarcinata in sapt a 14 si de prin sapt a5-a sunt in concediu medical. Am salariul de incadrare de 1143 de lei, ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! În legătură cu concediul prenatal, se acorda 85% ... Madalin196 Madalin196 Bună ziua! În legătură cu concediul prenatal, se acorda 85% din brut din ultimele 6 luni? (Concediul acela de 126 de zile) și mă mai interesează dacă ... (vezi toată discuția)
Calcul salar in timpul concediului prenatal sammaria sammaria Buna seara,as dori sa stiu cum se calculeaza salarul in timpul concediului prenatal daca ue salarul de baza il am de 1000 de ron cat ar trebui sa primesc,si ce ... (vezi toată discuția)