Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Ce posibilitate exista sa pot achizitiona o casa în ...
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Ce posibilitate exista sa pot achizitiona o casa în Italia?

Bună ziua.
Ce posibilitate exista sa pot achizitiona o casa în Italia dacă am firma și plătesc impozite în România? Exista vreo posibilitate sau vreo banca Europeană care se ocupa de aceste împrumuturi pentru prima casa fără dită italiană? Am actele cu dividendele firmei traduse, am tot ce îmi trebuie. Mulțumesc mult și aștept un răspuns urgent.
george-neagu, moderator