avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 329 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... am contract prestatri servicii la o institutie de stat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

am contract prestatri servicii la o institutie de stat , mi se ...

am contract prestatri servicii la o institutie de stat , mi se plateste contributia cass si cas ?

Alte discuții în legătură

Contract de prestari servicii cristea luminita cristea luminita Buna ziua, as vrea sa stiu in cazul in care am contract individual de munca la o institutie si mai am un contract de prestari servicii la alta institutie sunt ... (vezi toată discuția)
Cumul salar cu prestare contract civil Bibike Bibike Sunt salariata cu contract de munca pe perioada nedeterminata la o institutie bugetara, cu toate obligatiile la stat platite cf. legislatiei in vigoare. In ... (vezi toată discuția)
Conventie civila carmen_danciu carmen_danciu Buna ziua. Va rog sa ma lamuriti intr-o problema. S-a incheiat o conventie civila cu o institutie tip C.A.R- pensionari. Ce contributii trebuiesc oprite pe ... (vezi toată discuția)