avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 312 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cadru legal amplasare garaj prefabricat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cadru legal amplasare garaj prefabricat

Buna ziua,

Care este cadrul legal pentru amplasarea unui garaj din beton prefabricat in propria curte? Este vorba de garajele comuniste transportabile, am gasit pe net si doresc sa il aduc in curtea proprie.

Multumesc!

Alte discuții în legătură

Constructie gard vecin Nastase Aurelian Nastase Aurelian Buna ziua, construiesc un garaj pe un teren cu deschidere de 13m, acesta nu este prevazut cu geamuri, intrebarea mea este: care este distanta legala fata de ... (vezi toată discuția)
Somație pt demolarea garajului Sorin N Sorin N Bună ziua, am primit recent o somație pt demolarea garajului. Este vorba de o construcție din beton prefabricat cu fundație, făcută în anii 90. Nu are ... (vezi toată discuția)
Limita proprietate privata badiufilaret badiufilaret Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns legal cu privire la urmatoarea problema;Locuiesc la tara pe un drum national. In fata locuintei mele a fost ... (vezi toată discuția)