Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua!Cum poate un mostenitor sa devina membru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua!Cum poate un mostenitor sa devina membru intr-un composesorat ...

Buna ziua!Cum poate un mostenitor al unui fondator decedat sa devina membru intr-un composesorat in situatia in care toti membrii composesoratului sunt decedati?
Ligia Toma Paraschivescu, Avocat