Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Pfa cu venituri mici.In 2025 voi plati cass?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Pfa cu venituri mici.In 2025 voi plati cass?

pfa cu venituri mici.In 2025 voi plati cass obligatoriu 1.980 lei pentru 2024. intrebare, pentru care an rezulta ca sunt asigurat in sistem. Mentionez ca actualmente nu figurez asigurat,nu am card de sanatate.
george-neagu, moderator