avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Completare declaratie unica asigurare sanatate
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Completare declaratie unica asigurare sanatate

Buna ziua! Ma puteti ajuta va rog sa completez declaratia unica pentru a putea fi asigurat la sanatate? Mentionez ca sunt persoana fara venituri.
Ultima modificare: Duminică, 18 Februarie 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Declaratie unica pfa, cass platit anticipat wrunning wrunning Buna ziua! Ca persoana fizica, in anul 2018, nu am avut niciun fel de venit si la finalul anului am achitat suma de 1440 lei, echivalentul a 6 salarii minime ... (vezi toată discuția)
Doresc sa am calitatea de asigurat dar nu am venituri. cum pot plati asigurarea medicala din buzunar? AndreeaZhao AndreeaZhao Buna ziua tuturor! Doresc sa am calitatea de asigurat dar nu am venituri. Am inteles ca pot plati asigurarea medicala publica din buzunar 1248 RON. Imi puteti ... (vezi toată discuția)
Declaratia 212 vs 600 EllaEla EllaEla Buna dimineata! Daca am depus deja declaratia 600, trebuie sa revin si sa (re)depun declaratia 212?! Asta in conditiile in care, anul trecut nu am avut nici ... (vezi toată discuția)