Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Completare declaratie unica asigurare sanatate
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Completare declaratie unica asigurare sanatate

Buna ziua! Ma puteti ajuta va rog sa completez declaratia unica pentru a putea fi asigurat la sanatate? Mentionez ca sunt persoana fara venituri.
george-neagu, moderator