avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 329 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general LA MULTI ANI ! de 1 Martie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

LA MULTI ANI ! de 1 Martie

La multi ani - impreuna cu gandurile noastre cele mai bune + un martisor imaginar
tuturor doamnelor si domnisoarelor impreuna cu care ne petrecem pe acest forum.
Cel mai recent răspuns: DOAR_NOI , utilizator 20:12, 1 Martie 2010
Va multumesc! Aceleasi ganduri bune din partea mea (si sunt sigura ca si din partea colegelor noastre), pentru toti domnii de pe acest forum.

Ana Muntianu
Ultima modificare: Luni, 1 Martie 2010
Ana Muntianu, Consultant fiscal
multumiri din suflet pentru frumoasele urari adresate la acest inceput de primavara care sa ne umple inimile de bucurie .

vidiva.
Lasati primavara sa va patrunda in suflet, sa va incalzeasca si sa va umple de bucurie si iubire! Va doresc o primavara de impliniri!
Va multumesc! O primavara frumoasa tuturor!
Si din partea mea o primavara frumoasa si numai ganduri bune !

:offtopic:

Cred ca stiu de ce imi place asa mult forumul asta : din cauza oamenilor care sunt aici
:hugall:

Alte discuții în legătură

8 martie - tututor utilizatoarelor de pe forumul avocatnet Cornel  Vasile Cornel Vasile De 8 martie va urez o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri! ... (vezi toată discuția)
La multi ani de 1 martie Alin Popescu Alin Popescu Tuturor colegelor noastre din forum, tuturor cititoarelor avocatnet.ro. Sa aveti o primavara frumoasa! (vezi toată discuția)
8 martie Doina Elena Doina Elena La multi ani si sa aveti o viata ca o primavara! Un 8 Martie fericit doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor iar mamicilor - sa se bucure de copilasi! (vezi toată discuția)