avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 810 soluții astăzi
Forum Activitate alexstan84

Activitate alexstan84

IN aceeasi situatie sunt si eu. Observ ca nu s-a mai comentat pe acest topic. Poate totusi cineva, care bineinteles este cunoscator sa ne ajute cu noste informatii sigure?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
m13d a scris:

alexstan84 a scris:

Stie cineva ceva despre programarea pretestarii de verificare a rationamentului logic? DAca s-a mai afisat ceva privind data, locul si alte detalii...


Vezi mai multe detalii aici:
[ link extern ]



multumesc mult!
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Stie cineva ceva despre programarea pretestarii de verificare a rationamentului logic? DAca s-a mai afisat ceva privind data, locul si alte detalii...
Ma refeream de Drept Penal, mate! :)
Aceste carti recomandate sunt adaptate dupa noile coduri, nu? Scuze de intrebare dar sunt bulversat de toate modificarile, schimbarile si nu vreau sa arunc banii aiurea. :-/ Multumesc!

Ilie Pascu Drept Penal Partea Generala editia a 2a, Hamangiu este buna?
...nu este logic ca daca este furt prin efractie, dintr-o dependinta, locuinta...autorul a intrat pe proprietatea altuia pentru a sustrage acele lucruri?! Dupa mine e logic ca furtul prin efractie absoarbe violarea de domociliu in orice forma!
Pentru mine unul ar fi super, scuze:D, pentru ca eu numai ce m-am apucat de invatat! Ce sa zic, numai bine si...nu-i problema, pana atunci vei cimenta materia pentru a fi un bun magistrat!;) Multa baftaaa!
:)Stai linistit! Prin asta trecem cu totii...Spor la invatat! si de ce inca 7 luni?
Aha..Mersi...=D> Cu emisfera nordica a carui lob ai scris tu mesajul acesta! Era de ajuns textul si fara ironii. Nu ma lansez in altele ca nu are rost. Oricum, mersi!
Aha! Insa as fi vrut sa stiu prin concurs cand se da, intrucat as vrea sa incerc si eu anul acesta sa vad cu ochii mei, cum se pun probleme pe acolo. De unde voi stii cand se depun cereri, cand se organizeaza concursul.... Doar de pe site-ul INM?