avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Activitate caty19

Activitate caty19

Buna ziua,cand am facut actele pt.firma am inaintat o cerere catre toate institutiile inclusiv dsv,dar inca nu au venit.Am adus in magazin produse de origine animala,paine neambalata,fructe,legume si vracuri.Pt aceste produse imi trebuie un alt aviz in afara de cel pt.care o sa vina ei sa constate,ma refer la produsele preambalate ?
caty19_pl@yahoo.com,am vazut ca scrie si in cartea tehnica si se poate selecta si intervalul dar inca nu am incercat.
da!?multumesc voi face si eu la fel.
multumesc:D
Persoana care trebuia sa-mi scoata acel raport nu a venit pana la sfarsitul lunii ianuarie,este vreo problema ca il scoate acum?
Discuție contract curent
Buna ziua,am inchiriat un spatiu comercial iar contractul de la electrica e pe numele fostei firme ,ca sa pot deduce aceasta cheltuiala e necesar sa fac contractul pe numele firmei mele ,si ce presupune?ma duc eu la electrica cu contractul de inchiriere sau se duce propietarul si la intretinere la fel.
Buna ziua,trebuie sa merg la primarie si sa declar ce adaos comercial practic?
Răspuns la discuția administratorul imi face probleme
multumesc
Răspuns la discuția administratorul imi face probleme
nu,baietii aceia sunt singurii care o consuma in fata magazinului,restul clientilopr se duc in statie,sau sunt persoane care se duc la o firma de asigurari sau politistii care se duc la ei in unitate
Răspuns la discuția administratorul imi face probleme
da