Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general scoatere raport z la sfarsit de luna
Discuție deschisă în Contabilitate în general

scoatere raport z la sfarsit de luna

Persoana care trebuia sa-mi scoata acel raport nu a venit pana la sfarsitul lunii ianuarie,este vreo problema ca il scoate acum?
Nu intrucat el poate selecta intervalul 01-31

Important este sa te poti confrunta cu el atunci cand intocmesti jurnalul de vanzari.

Cosmin Antohe, Contabil
personal am renuntat la serviciile lor fiindca pot scoate singura raportul.
modalitatea se afla in carte tehnica a casei de marcat
da!?multumesc voi face si eu la fel.
despag698 a scris:

personal am renuntat la serviciile lor fiindca pot scoate singura raportul.
modalitatea se afla in carte tehnica a casei de marcat

Pentru DATECS MP55 am si eu documentatia de generare a raportului periodic (gasita de pe net si functioneaza perfect), dar intrucat nu-mi asum raspunderea pentru eventuale greseli de tastare o voi trimite numai pe e-mail personal la cerere
caty19_pl@yahoo.com,am vazut ca scrie si in cartea tehnica si se poate selecta si intervalul dar inca nu am incercat.