avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 322 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general scoatere raport z la sfarsit de luna
Discuție deschisă în Contabilitate în general

scoatere raport z la sfarsit de luna

Persoana care trebuia sa-mi scoata acel raport nu a venit pana la sfarsitul lunii ianuarie,este vreo problema ca il scoate acum?
Cel mai recent răspuns: caty19 , utilizator 13:42, 9 Februarie 2010
Nu intrucat el poate selecta intervalul 01-31

Important este sa te poti confrunta cu el atunci cand intocmesti jurnalul de vanzari.

Ultima modificare: Joi, 4 Februarie 2010
Cosmin Antohe, Contabil
personal am renuntat la serviciile lor fiindca pot scoate singura raportul.
modalitatea se afla in carte tehnica a casei de marcat
da!?multumesc voi face si eu la fel.
despag698 a scris:

personal am renuntat la serviciile lor fiindca pot scoate singura raportul.
modalitatea se afla in carte tehnica a casei de marcat


Pentru DATECS MP55 am si eu documentatia de generare a raportului periodic (gasita de pe net si functioneaza perfect), dar intrucat nu-mi asum raspunderea pentru eventuale greseli de tastare o voi trimite numai pe e-mail personal la cerere
caty19_pl@yahoo.com,am vazut ca scrie si in cartea tehnica si se poate selecta si intervalul dar inca nu am incercat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anulare bon fiscal musyhany musyhany buna,am si eu o problema.daca se anuleaza bonul fiscal,firma la care lucrez isi poate da seama de acest lucru? (vezi toată discuția)
Registrul cu banii personali viorel-catalin viorel-catalin am un srl, unic asociat, doar eu lucrez acolo, nu am angajati, mai am nevoie de registrul acela cu sumele la venire si plecare? (vezi toată discuția)
Cum procedam corect in cadrul intreprinderilor individuale Subcinschi Subcinschi Buna ziua, 1. Cum procedam atunci cand lasam bani in casa din ziua precedenta pentru a putea da rest a doaua zi, cum ii batem in casa de marcat, trebuie cod ... (vezi toată discuția)