avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 194 soluții astăzi
Forum Activitate annynna

Activitate annynna

Răspuns la discuția pensie alimentara!
va rog sa imi spuneti ,daca custodia copilului o are mama,ce drepturi mai are tatal asupra baietelului? are dreptul legal la vizita? daca da,de cate ori pe luna? multumesc frumos!
Răspuns la discuția pensie alimentara!
multumesc mult pentru ajutor! :D
buna ziua! va rod mult ajutati-ma cu un sfat la urmatoarea problema,cat i se cuvine ca pensie alimentara unui copil al carui tata nu este angajat in romania? el munceste in italia ,dar fara acte,noi neputand demonstra venitul ce il obtine acolo! dupa procesul ce va urma pt custodia baietelului,in ce conditii tatal il va putea vizita,tinand cont ca mamei ii va fi incredintat copilul!! multumesc mult!!!
buna ziua! va rog sa imi dati un sfat se merita sa devii mediator in romania? este o profesie din care se poate trai? multumesc anticipat!!
MULTUMESC DIN SUFLET!! O ZI MINUNATA VA DORESC!!=D>=D>
multumesc mult! intrebare ma accepta fara anii de vechime? cat dureaza cursurile la INM?
buna ziua! va rog mult sa ma ajutati cu un sfat,cum pot deveni procuror? am absolvit fac de drept dar nu am anii de vechime in acest sector de activitate. va rog cat mai multe detalii concise. multumesc mult!!