avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 374 soluții astăzi
Forum Activitate angela mixich

Activitate angela mixich

Si daca ar fi asa, sa zicem ca asa imi place sa traiesc in dezordine, sa spal vasele o data pe zi si care-i problema daca nu am chef sa nu fac patul nu-l fac , il fac maine.....
Se iau in calcul acuzatiile astea in instanta? Face instanta asa ceva?
SE IAU IN CALCUL IN INSTANTA ACESTE ACUZATII?
da! intra in casa in lipsa mea deoarece nu s-a terminat partajul . o perioaca am avut alta cheie, a facut la politie reclamatie ca apartamentul e bun comun, politia m-a audiat de doua ori si mi-a pus in vedere sa schimb iala si sa-i dau chieie pana la terminarea partajului. Avocata mea a spus sa fac acest lucru. nu am ce sa fac trebuie sa -l las sa intre mai ales ca daca fetita nu merge acolo am fost de buna cuviinta sa poata sa vina sa o viziteze cand vrea. si el face aceste mizerii.
multumesc pentru raspuns !
Buna Alina,
Multumesc ptr incurajare, lucrurile stau f rau el intotdeauna a obtinut ce a vrut indiferent cu ce pret. imi este f teama m-a ingenunchiat aceasta problema.mi-e foarte frica ca voi pierde. lucreaza la dosar de 1 an face apel la toate autoritatile statului spune lucruri f urate despre mine intra in casa in lipsa mea face fotogtafii daca gaseste un vas murdar si spune apoi ca-mi cresc fata in mizerie. a fost la scoala si a spus dirigintei ca sunt o jegoasa , la fel si la autoritatea tutelera si la politie spune ca nu ma ocup de fata desi drumul meu nu e altul decat servici, piata si casa , nu mai stiu pe unde merg din cauza problemelor care le face, avocatul lui sune ca o sa castige cu aceste probe,mi-e tare frica.
multumesc oricum, iti doresc si tie multa bafta si sa fii fericita cu baiatul tau! Asa sa-ti ajute Dumnezeu!
fac mentiunea ca fostul sot vrea sa scoata in evidenta ca fetita este influentata. daca acea comisie de psihologi va da un verdict in favoarea sotului adica ca fatita ar putea fi influentata de mama ce sa intampla?
am o fetita de 11 ani. sotul a divortat de 2 ani si m-a tot amenintat ca o sa-mi i-a fata desi isi viziteaza copilul cand doreste, nu numai la data stabilita de lege, mi-a deschis dosar penal pentru nerespectarea hotatarii judecatoresti( fals, pentru ca el vede copilul cand vrea) si a cerut sa fie copilul audiat de o echipa de psihologi ca sa dovedeasca (pentru ca asa crece) ca eu influentez copilul sa nu mearga la el. a facut tot felul de plangeri impotriva mea la autoritatea tutelara si face apel la toate autoritatile statului.dna. procuror a acceptat sa fie copilul audiat de psihologii de la autoritatea tutelara. ar putea sa nu se tina cont de dorinta copilului de a nu sta la tata si sa se dea un verdict in favoarea tatalui?