avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 600 soluții astăzi
Forum Activitate dana_33

Activitate dana_33

Discuție Bilant 2012
Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva sa reusesc sa imi dau seama unde gresesc,dar mereu bilantul generat de [EDITAT - incalca pct. 2.11 din Regulament] este eronat la aceeasi corelatie

F10.r37.C2=F20.r68.C2 (0<>23329)

Multumesc
Răspuns la discuția bilant 2012
Va multumesc
Discuție bilant 2012
Buna ziua. Cum as putea obtine de la finante bilantul sferent anului 2011 pt o societate care la sediu nu mai are nici un fel de act pe ultimii 3 ani respectiv 2010,2011 si 2012. Din pacate fara nici un fel de documente imi este imposibil sa intocmesc bilantul pentru anul 2012....
Ma gindesc ca se poate face o cerere in acest sens sau exista un formular tip...

Multumesc
Buna ziua,
Am urmatoarea situatie pt anul 2010: trim I (pierdere) impozit profit declarat 550, trim II (pierdere) impozit profit declarat 550, trim III (pierdere) impozit profit declarat 550, trim IV este tot pierdere. cum procedez la dec 101?
Buna ziua,
Este vorba de o firma cu doua puncte de lucru. La sfirsitul lunii oct unul din cele 2 puncte de lucru are stoc de marfa negativ. Intrebarea mea este daca se poate emite o factura....sau se poate transfera marfa doar cu aviz....Factic acest transfer a fost facut...altfel acel punct de lucru nu avea ce vinde... Acum cum se poate regla acest lucru din punct de vedere contabil???