avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 301 soluții astăzi
Forum Activitate palomita

Activitate palomita

Răspuns la discuția SNG 2011
Locatia asta de deschidere, aula INM, este tot la sediul Sng, stie cineva?
Răspuns la discuția SNG 2011
Am sunat eu acum 10 min la curtea de apel Craiova, azi au primit listele o sa urmeze sa ne sune, mi-au spus ca trebuie doua caracterizari de la facultate sau locul de munca.
Răspuns la discuția SNG 2011
o prietena de-a mea a fost sunat de curtea de apel Buc. si ia fost ceruta doar caracterizare de la ultima unitate de inv absolvita, a mai fost cineva sunat, si ce vi sa cerut?
Răspuns la discuția SNG 2011
Buna colegii, aveti idee daca cursurile se vor tine la sediul Sng sau/si in alta parte?
sa postati cei care veti fi contactati pt verif b. reputati? oare ce ne vor cere, caracterizari?
Răspuns la discuția SNG 2011
da, asta este regula sa ai peste 5 la fiecare materie, tabelul este in functie de persoanele care au obtinut punctajul de la nota cea mai mare in jos, teoretic pers. cu nota mai mica de 5 nu sunt admise, dar daca fac contestatie poate obtin nota de trecere.
Răspuns la discuția SNG 2011
O, multumim de informatie.
Răspuns la discuția SNG 2011
Buna, la toti eu am alta problema, la proc. civ la subi cu indicati raspunsurile corecte, eu am raspuns tot cu adevarat si fals, ideea este ca am raspuns cu adevarat la cele corecte si cu fals la celelalte, ce credeti mi se puncteaza?
Răspuns la discuția SNG 2011
eu ma lupt cu registrele aste acum, si mai am la legea asta, atributiile grefierilor, apropo, grefi delegati la diferite compartimente ce credeti ar trebui sa ii invatam?
eu am inv cate ceva din prim grefi, g sef nu cei delegati.
mai am legea cu parchetele care mi se pare FFFF grea plus penal, civi repetat invat, pt ca daca le-am citit de mult nu mai stiu mare lucru la unele din ele.
Răspuns la discuția SNG 2011
eu la inginerul constructor si la dep. eco-adm nici nu le citesc jur, ca sunt oribile, scuze limbajul, iar de ce sa ne dea din astea, cand sunt altele mult mai importante si in legatura cu functia de grefier?
mersi de raspunsuri.
Răspuns la discuția SNG 2011
voi ce ati inv de la registre ca sunt 21 si atat de grele unele?:((