avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1052 soluții astăzi

Rămâi informat cu avocatnet.ro, acum și pe Google News. Click aici și apasă pe urmărește-ne (follow sau steluță)!

Forum Activitate scorpionu31

Activitate scorpionu31

Am primit o citatie de la D.N.A si daca este o greseala ce pot face in situatia cand pe mine ma costa drumul Arad-Bucuresti? Pentru art.26 rap.la art.254 C.p.cu aplic.art.7 alin.1 din legea nr.78/2000. Si nu stiu ce sa fac. Sa ma prezint sau nu? Cred ca este o eroare.
daca am fost condamnat la 2 ani,prin decizia penala 260/A/17.05.2005,pentru art.77din OUG195/2002,cand pot face cererea de reabilitare? va multumesc
Discuție categoria Tr.
daca posed permisul cat.b si obtin categoria tr. pot conduce tractorul cu una sau doua remorci pe drumurile publice cu persoane sau bunuri? si ce anume trebuie sa invat. Va multumesc!