avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Activitate coryyy13

Activitate coryyy13

Răspuns la discuția Admitere INM 2012
starless a scris:

Pe 8 incep cursurile.

unde ati citit ca ar incepe pe data de 8?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
am inteles. eram foarte curioasa. multumesc!
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
se pare ca totusi si anul acesta s-a schimbat componenta comisiilor. Eu am fost pe data de 25, comisia 4, et 6, dreapta insa doamna era procuror si domnul din fata mea judecator iar prima persoana , cea care te invita era d-ul Butoi. Se pare ca si in comisisa nr 2 (cea a Gheisei) era tot numai o femeie ca si in comisia 4. Iar pe data de 26 stiu ca erau 4 femei si un barbat in comisia 1. Incercam sa aflu daca s-a schimbat sau nu componenta comisiilor sau numai anul trecut s-a procedat in acest fel. voi ce credeti?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
gheisha87 a scris:

Bahh...habar nu am :))) 4 barbati si o tipa...a fost semi-caterinca...sper ca a iesit bine...eu am ras pe cinste...oricum o sa fie...eu st multumita de prestatia mea...:)


buna, imi poti spune te rog ce numar a avut comisia ta si daca ai fost cumva la etajul 6, sala din dreapta cum iesi din lift? multumesc!
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
din momentul in care am picat examenul si pana in seara asta nu am mai intrat pe forum .m-am gandit sa-ti dau un raspuns si sa -ti spun , din experienta avuta, ca sunt motive sa te temi de interviu.Eu o sa raman marcata pe viata de ceea ce mi s-a intamplat. In ianuarie am trecut din nou de grila cu 75 de puncte si la interviu am primit nota 9,98, acum in august am trecut de grila cu 80 de puncte si la interviu am primit 7,48 si am picat din nou examenul. intrucat intrebarile s-au repetat in proportie de 80% am dat aceleasi raspunsuri cu cele date cu 6 luni in urma, am iesit increzatoare afara si linistita. Nici azi nu mi-am putut reveni din cosmarul trait. Mi s-a parut destul de ciudat sa primesc 7, 48 iar concurenta care a intrat imediat dupa mine sa ia tot nota 7,48.In fine, ar fi multe de discutat pe tema asta, crede-ma ca am analizat toate detaliile si am tras cele mai negre concluzii, plus ca m-au facut sa renunt la acest vis! iti doresc tot norocul pe care nu l-am avut eu!
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
ma alatur clasamentului cu ale mele 80 de grile! mai putin si scapam...intr-un fel sau altul!
pt mary-anna: civil: parte gen.-boroi, reale-barsan,obligatii-statescu si barsan, succesiuni -deak, contracte_he, he he pauza, nu am citit deloc, deloc dar acum o sa le invat din deak :D, iar la penal: parte gen. Streteanu, parte spec.toader , proc penala -neagu.
help vreau si euuuu! exact asta ma framanta, raman pe Neagu sau..??? tocmai pe procedura penala pe care am invatat mai mult, acolo am dat-o-n bara! as vrea sa ma apuc din seara asta de invatat, dar sunt mult prea bulversata! eu cred ca incep cu civilul, apoi proc.civ, penal si la final, proc. penala! sper sa se imblanzeasca si ei putin, si sa se simta bine de sarbatori si revelion, poate-i prindem intr-o dispozitie mai buna! si sper sa nu ne faca vreo surpriza si sa elimine grilele!
si eu m-am enervat rau de tot de data asta, mai ales ca inca nu m-am putut deconecta deloc intrucat am facut 65 la grila si inca speram intr-o minune!...asa ca daca ai deschis lupta la invatat , pun si eu umarul si sa-i dam mai departe! mult spor si calm tuturor infrantilor. o batalie s-a dus , dar razboiul inca nu l-a castigat nimeni (exceptie cei 72, pe care-i felicit! )