avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 250 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters215557

Activitate ContSters215557

buna seara,
as dori daca este posibil sa ma indruma careva,in urma cu un an am fost diagnostificata cu neoplasm am urmat tratamentul aferent dar perioada de concediu medical a ajuns la sfarsit,mai am drepul la pensionare? Medicii considera ca daca evolutia bolii a fost stopa pot fi considerata vindecata,dar totusi este o boalla incurabila,sanatatea imi este si asa subreda nu pot face programului de 10 ore si nici reducerea pgramului nu-mi este permisa,unde ma pot adresa va rog?????
Discuție informare
multumesc,ptr raspunsurile anterioare am si o ultima intrebare,unde pot afla situatia financiara sau alte informatii despre o firma ca si activitate pe piata,multumesc!
Discuție indrumare
buna seara,
as avea rugamintea sa ma sfatuiti intr- opblema mai personala,in curand urmeaza sa mg la un interviu ptr angajare,momentan sunt in c medical ptr recuperare credeti ca este corect sa informez pers care se ocupa de intervin de aceasta pblema?
Discuție somaj
cum pot afla cat timp pot beneficia de somaj si ce suma ar fi la o vechime in munca de 15 ani cu 8 ore lucrate,va rog?