avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 819 soluții astăzi
Forum Activitate clamba

Activitate clamba

va rog sa ma ajutati cu bibliografie sau orice informatii aveti despre Fiducia.Multumesc.
Răspuns la discuția PFA - concediu de maternitate
OK MULTUMESC FOARTE MULT
Răspuns la discuția PFA - concediu de maternitate
MULTUMESC.SCUZE CA VA TOT DERANJEZ, DAR IMI SPUNETI VA ROG SI UNDE TREBUIE SA MA ADRESEZ PT CCC?
Răspuns la discuția PFA - concediu de maternitate
MULTUMESC MULT.NU AM PLATIT AIA 0.85% DOAR CAS-UL NORMAL,ASTA INSEAMNA CA NU POT SA IAU CCC?
Răspuns la discuția FIDUCIA - tema lucrare licenta
scuze dar nu stiu unde,imi puteti spune cum sa fac?
buna, eu am un PFA si acum sunt insarcinata cum se procedeaza in caz ca vreau sa iau concediu de maternitate? unde trebuie sa merg? cu cine trebuie sa iau legatura ca sa-mi fac dosarul necesar? si daca nu iau concediu de maternitate cat o sa fie alocatia copilului meu (200 lei pana la 2 ani sau 42 lei cat e normal)?
va rog sa ma ajutati cu orice aveti despre FIDUCIA pt ca asta e tema mea pt lucrarea de licenta, nu mi s-a spus sa scriu ceva anume.Multumesc si astept oricat de putin ar fi poate imi este util.
va rog sa-mi spuneti si mie cum se procedeaza in cazul in care atunci cand trebuie sa nasc prietenul meu e plecat din tara,cum ii fac certificatul de nastere la copil? sau se poate astepta pana vine in tara sa-l inregistreze?
Răspuns la discuția LUCRARE LICENTA
mi-am ales ca tema "PERSOANA FIZICA AUTORIZATA" la disciplina Dreptul afacerilor, ma puteti ajuta cu pareri,idei sau orice util? Multumesc.
Răspuns la discuția LUCRARE LICENTA
sunt la Spiru Haret, FR