avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 222 soluții astăzi
Forum Activitate dumitrachescu

Activitate dumitrachescu

Răspuns la discuția rezultat test adn
am sunat la bucuresti la iml si a spus ca a trimis rezultatul de la testul adn 15 iunie, dar plicul nu este in mapa de corespondenta! s-a interesat avocata mea, ce se intampla??? ma a
Răspuns la discuția rezultat test adn
multumesc pentru raspuns, pot merge singur sa ma interesez la regitratura? daca am avocat?? ce se poate face daca rezultatul a ajuns si nu a fost atasat la dosar??? marti am procesu apoi alt proces mai este pe 3 septembrie
am facut testul adn pe 28 mai la bucuresti prin instanta ,inca nu a ajuns trezultatul.Pe 26 iunie am proces daca nu ajung pana atunci cum pot afla rezultatul? mai am urmatorul proces pe 3 septembrie! va rog sa imi rasp. cat mai repede!!!!!.....
Răspuns la discuția test paternitate in instanta
cat va dura sa i se aprobe in instanta contestatia depusa in legatura cu paternitatea? poate cere sa faca direct testul la iml in bucuresti mina minovici?va rog sa specificati cat va dura aceasta actiune?
Răspuns la discuția test paternitate in instanta
Da sunt doi copii gemeni avand 1 an si jumatate!Sotia avea un amant dinaintea casatoriei , fratele meu nu a stiut. El a aflat dupa ce ea a parasit domiciliul fara sa stie nimeni, la o perioada scurta de timp, apoi i-au si vazut impreuna.Ea declara sa ii plateasca cu orice pret pensia alimentara! fratele meu e in proces cu ea, si vrea sa ceara testul de paternitate, deoarece copii nici nu seamana cu el! va rog sa ma indrumati tot ce trebui sa faca multumesc!
buna ziua, am un caz in familie si va rog sa imi raspundeti, cat va dura in instanta sa ii aprobe sa faca testul de paternitate?cu aproximatie va multumesc!