avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Activitate amy02

Activitate amy02

Răspuns la discuția Vrea sa plece de acasa
amy02 a scris:

Buna am o prietena care vrea sa plece de acasa are 16 si vrea sa se duca la prietnul ai acasa care este tot minor vor sta cu parinti lui .Deci ce poate pati unu dintre ei aici intra el ea sau parintii lui daca parinti fetei face plangere la politie ? nu incercati sa convingeti ca e mai bine sa stea acasa ca a incerca toata lumea si e de ne clintit . multumesc anticipat


Deci nu e vb de sex sau de sechestrare ... si cred ca motive are ,am vazut la cineva care spunea de consilieru scoli ,prietena mea merge la psiholoaga scolii
si a vorbit cu ea si a facut teste
si ii sa spus ca cea ce se intampla in casa ei se numeste abuz psihic si nu mai are mult pana la depresie si sunt multe de povestit dar am citit undeva ca daca se duce si da o declaratie la polite cumca sta acolo de buna voie si nimeni nu o obliga politia nu se mai baga (acum nu zic ca nu sunt si portite de scapare )
Buna am o prietena care vrea sa plece de acasa are 16 si vrea sa se duca la prietnul ai acasa care este tot minor vor sta cu parinti lui .Deci ce poate pati unu dintre ei aici intra el ea sau parintii lui daca parinti fetei face plangere la politie ? nu incercati sa convingeti ca e mai bine sa stea acasa ca a incerca toata lumea si e de ne clintit . multumesc anticipat