avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 551 soluții astăzi
Forum Activitate elles

Activitate elles

VA MULTUMESC, INCA O DATA !
O ZI FRUMOASA !

Buna ziua.
In anul 2005 am infiintat un club portiv nonprofit.Doresc sa-i schimb denumirea ASTFEL; club..(numele )fitness & beauty center (coafor, manichiura, pedichiura, cosmetica, masaj, tratamente corporale, reflexioterapie, jacuzzi, sauna, solar, fitness, aerobic, gimnastica medicala, pre-post natal, dans, acupunctura )Unde trebuie sa mentionez aceste schimbari, avand in vedere ca, si codul caen se va modifica? Tot la Registrul Sportiv / A.N.S.? Sau la Of.Reg..Com?CARE VA FI NOUL COD CAEN?Ce acte depunse, si unde?:)

Va multumesc!
Am inchiriat o garsoniera pe data de 9 mai 2007 pana pe 9 august 2007 pe perioada de 3 luni si azi pe data de 2 august 2007 am venit insotita de o prietena in imobilul inchiriat si am gasit un domn in casa, lucrurile mele erau rascolite el foarte violent,sub influenta alcoolului consumand in fata mea alcool spunandu-mi ca el este propietarul.In acest contract figureaza ca propietar al imobilului d-l Precup Mihai Sabin .Am chemat politia a luat date despre acea persoana si pana la urma a plecat .La ce ilegalitati se incadreaza aceasta persoana si ce sanse am in instanta?