avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Activitate sandru72

Activitate sandru72

Răspuns la discuția Redeschidere proces
Buna seara unde ma pot interesa ? am acest drept ca find sora?
Răspuns la discuția Redeschidere proces
Buna seara nu cunosc nr.de dosar cum as putea afla nr.de dosar ?
Răspuns la discuția Redeschidere proces
Dar eu ca si sora nu stiu nr de dosar .de oarece noi frati nu santem in relati bune cu familia fratelui nostru de cand cu accidentul unde pot sa ma interesez de acel dosar ? prin intermediul unui avocat ?sau ... multumesc mult
Buna ziua! as dori sa va spun ca fratele meu a fost omorat la locul de munca si nu sa facut nici un proces ,sotia lui si cei 4 copii 3 majori si 1 minor .A trecut2 ani de zile si nu stiu nimic.Intrebarea mea eu ca sora as putea redeschide un proces in cautarea adevarului Va multumesc
Discuție Tva pierdut?
buna ziua detin o firma care nu este platitoare de tva si eu platesc fact. cu tva acei bani unde se duc ? am intrebat si contabilul si nu am prea inteles multumesc cu stima Sandru:O
buna ziua am intrat in posesia procesului verbal acum 30 01 2017 cu amenda de 1000 lei dar rezolutia procuraturi am primito in octombrie 2016 cu care am intrat in posesia permisului de conducere imediat in rezolutie specifica contraventia ramane la aprecierea politistilor din caz intrebarea mea este posibil ca di septembrie 2016 si pana in 30 ian. 2017 sa refaca procesul verbal in lipsa mea cu amenda de 1000 lei daca eram plecat in strainatate unde am si acte in regula daca fac contestatie ?si dau si pe domnul politai in judecata ca ma privat de permis si masina blocata 2luni astept raspuns cu stima si va multumesc
buna ziua pentru ofirma de reciclarea deseurilor din mediu urban cum as putea obtine o finantare fonduri eu va multumesc astept raspuns:sorry::(
da dar nu mi-au dat nici procesul verbal numai dovada dar pe dovada nu specifica articole
Buna ziua multumesc pentru raspuns nu stiu ce temei au avut dar cred ca unul personal pol. din comuna.... dar intrebarea mea este daca fapta este ancadrata ca si infractiune si mai presus fara amenda si fara drept de acircula numai dupa decizia procuraturi
Buna ziua varog sa ma ajutati cu un raspuns. Suspendarea permisului de conducere pe 90 zile fara drept de a conduce adica dovada .autovehicolul este inmatriculat an bulgaria fara asigurare an posesie mea dar exista. Mi-au luat nr de inmatriculare ,permisul de conducere fara drept de a mai circula este corect?:(