avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 762 soluții astăzi
Forum Activitate laurentiunicolae

Activitate laurentiunicolae

Răspuns la discuția Marginalizare, umilinta
s-a tinut o sedinta cu parintii la care a participat si d-na directoare dansa discutand despre faptul ca ,parintii ar trebui sa fie mai intelepti,mai ingaduitori,ei sunt inca mici si e trecerea de la gradi la scoala dar doua mamici au tot timpul ceva de comentat negativ la dresa copilului meu faptul ca a scos limba la nu stiu ce copil sau ca l-a impins pe nu stiu care lucruri care se-ntampla de obicei cand se joaca .mentionez la clasa afost d-na psiholog precizind ca copilul nu are nici o problema a parte doar ca parintii sunt foarte dificili.m-au jicnit ca nustiu sai dau o educatie si ca sa nu se mai atinga de odraslele lor..au venit chiar in clasa si au tipat la el de fata cu doamna binenteles doamna a ripostat si de atunci se comporta si cu dansa foarte urat ce este de facut daca o tin tot asa????
copil grupa zero umilit de cativa parinti ,marginalizat nu mai vrea sa mearga la scoala sub pretextul ca nu se joaca copii cu el .Mentionez ca parinte am mers la director la psihologul scolii inclusiv doamna invatatoare fiind umilita, jicnita tot de acesti parinti ce masuri putem lua impotriva acestora tinand cont de evoluatia copilului????mentionez nu suntem de alta nationalitate....ca parinte am teama de a nu cadea copilul intro depresie va rog sa ma ajutati cu sfaturi!!!!
sunt pusa martora fara voia mea de catre o vecina care s-a certat cu concubinul ei acesta s-a purtat vulgar a filmat-o in timp ce faceau dragoste si a imprastiat cd prin toate cunostintele ei chiar si mie mi-a dat un cd .dupa o perioada l-a dat in judecata iar ea ma pune pe mine martora impotriva vointei mele .mentionez eu nu am vizionat acel cd doar il-am dat ei .nu vreu sa am de a face cu ceea ce s-a intamplat intre ei eu am rupt orice legatura cu ea .Am fost chemata la politie sa dau o declaratie ,acolo am spus ca nu stiu ce s-a petrcut si nu am spus nici despre cd ce trebuie sa fac daca voi fi chemata iar?