avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 294 soluții astăzi
Forum Activitate dendy_23mai

Activitate dendy_23mai

Buna seara.ma gandeam mai bine daca s-ar cumpara terenul si s-ar infinta o noua clinica mult mai modrna.doar pe stomatologie dar sa cuprinda si anestezie generala pentru persoanele cu dezabilitati sau necooperante.insa nu cunosc foarte multe lucruri.de ex.trebuie sa am eu intreaga suma la inceput sa ma apuc de treaba dupa care mi se ramburseaza suma solicitata sau trebuie sa am cei 10%si se acorda restul de bani dupa care ma apuc de treaba.o seara buna.
multumesc frumos pentru raspuns.momentan functionam in mediul urban din 2007.am functionat 2 ani(in mediul rural) si avem cabinet si in memdiul rural doar ca nu am mai dispus de medici.anul viitor va incepe sa functioneze si cel din memdiul rural.cate sanse as avea sa accesez aceste fonduri europene pentru modernizare?
buna seara.sunt studenta in anul vi la medicina dentara la fel si sotul meu.avem o clinica dentara srl din 2007 cumnata mea fiind medic stomatolog de 10 ani.in momentul de fata sunt 4 medici care lucreaza si as dori sa aflu mai multe informatii legate de accesarea fondurilor europene pentru modernizarea clinicii cu aparatura de ultima generatie.mentionez ca spatiul este inchiriat.multumesc.o seara buna va doresc.