avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 328 soluții astăzi
Forum Activitate bella_galati

Activitate bella_galati

buna ziua! pe scurt,sunt in divort asupra caruia am cazut de comun acord sa terminam repede la tribunal,intrebarea mea este...as putea renunta la procesul ptr. custodie? precizez ca ambele procese au fost initiate de mine. multumesc!
Discuție Domiciliu minor
buna seara! pe scurt.......sunt in divort,copilul minor e la tatal lui.cum pot proceda sa iau copilul la mine,macar provizoriu,pana la terminarea procesului? va multumesc!
Răspuns la discuția Neglijare minor?
si pana la solutionarea divortului nu pot face nimic?
buna ziua ! pe scurt...sunt in divort,copilul minor e la mine iar tatal copilului nu de intereseaza de cresterea si nevoile materiale ale copilului,da cate un telefon la 1,2 saptamani.Il pot face cumva responsabil in conditiile in care un divort dureaza foarte mult?Va multumesc!
Răspuns la discuția Recomandare avocat
multumesc! dar as prefera un avocat recomandat
imi poate recomanda cineva un avocat din Galati ? va multumesc !!!!:)
Răspuns la discuția Buna ziua! Bigamie?
asa ar fi cel mai indicat dar avem impreuna un copil minor ,copil pe care nu l a mai vizitat de 3 luni si daca ar fi vb de divort va da ti seama ca orgoliul ei de mama se va trezi brusc!
da! sunt sigur,am luat legatura si cu soacra ei de acolo!
Răspuns la discuția Buna ziua! Bigamie?
am aflat de situatie acum aprox 1 an, cand a contactat o fata ei din turcia! am intrat intr o situatie urata de tot cu femeia asta
Răspuns la discuția Buna ziua! Bigamie?
deja mi a facut ea probleme,a abandonat familia si traieste cu alt barbat! ce spune ti merita?
Răspuns la discuția Buna ziua! Bigamie?
va multumesc frumos! sunt sotul roman !:)