avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 756 soluții astăzi
Forum Activitate aandreeeaa

Activitate aandreeeaa

Răspuns la discuția Renuntare la judecata
concubinaj
buna seara..am si eu o intrebare..m-am despartit de sot,nefiind casatoriti legal si avand o fetita am plecat de la el cu fata,,,si acum am decis sa ne impacam sa mai incercam odata..eu am depus la tribunal cerere pt custodie si pensie alimentara..deocamdata nu am prmit nimic..acum ca n-am impacat ce credeti ca as putea sa fac?sa anulez?se poate?
da i s-au recoltat...si in cazu bauturii ce s-ar intampla?
buna am si eu o intrebara..sotul a avut aseara accient...deocamdata nu se prea stie ce si cum ptr ca azi e duminicasi nimeni nu lucreaza...chestia e ca era baut..si a lovit masini dar din ce imi spune el..e ca nu prea a fost vinovat...ca ei au intrat in el cv d genuce se poate intampla?cum poate scapa de inchisoare?
da eu sunt in aceeasi situatie..am intrat in somaj pana sa nasc in concediu de sarcina si dupa ce am nascut conceiu de lauzie si dupa in prenatal....toate detaliile le gasesti la somaj..
Discuție ajutor
Buna ziua!Ma numesc Andreea Braslasu din Ploiesti Prahova..am decis sa ma inscriu la Agent de Politie Vasile Lascar Campina.Sunt pregatita din toate punctele de vedere pentru toate probele,indeplinesc toate conditiile pentru inscriere,insa astazi cand m-am dus sa imi fac fisa medicala am fost respinsa deoarece nu am impinit 1an de la nastere.Tin sa mentionez ca:am nascut pe data de 30septembrie2013 si ca acesta scoala se incepe pe1octombrie iar eu atunci voi implini 1an de la nastere.Rugamintea mea la dvs este daca ma puteti ajuta cu ceva ,credeti ca exista vreo portita deschisa si pentru mine sa ma pot inscrie anul acesta?Astept raspunsul dvs urgent!Va multumesc!