avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 574 soluții astăzi
Forum Activitate panescuiulian

Activitate panescuiulian

domnu.el nu vorbea ca daca e legal ce face ea.el intreba daca e legal ca foloseste keylogger ,ce e asa greu sa citim?
keylogger,nu prea e legal,dar daca ne gandim ca nu e calculatorul personal.e legal
dute la psiholog sa te linisteasca,iar daca incearca sa te mai intimideze dute la politie si gata il linistesc ei,pt ca nici el nu mai vrea la mititica
Răspuns la discuția Mostenire
adica daca unchiul in loc de 2 copii avea 12 se impartea la 14:)) nu mi se pare corect dar asta e legea,,,,va multumesc
Răspuns la discuția Mostenire
da toti suntem nepoti,,,2 dint re copii bunicului a avut cate 1 copil iar cel de al treilea copil al bunicului a avut 2 copii,sa inteleg ca se imparte la 4 in mod egal?
Răspuns la discuția Mostenire
da toti suntem nepoti,,,2 dint re copii bunicului a avut cate 1 copil iar cel de al treilea copil al bunicului a avut 2 copii
Discuție Mostenire
salut,bunici mei au avut 3 copii,cei 3 copii au avut la randul lor 4 copii,2 dintr e ei au avut cate 1 si cel de al treilea a avut 2,noi am mostenit un teren destul de mare si pe titlu nu scrie cine si cat are,dar dupa parea mea trebuie sa se imparta la 3, pe titlu scrie doar ca suntem 4 mostenitori nu si cat mostenim. intrebarea mea e cum trebuie sa se imparta legal