avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Activitate 69lac

Activitate 69lac

multumesc
Buna ziua,as dori sa stiu care sunt procedurile de urmat pentru a-mi schimba rezidenta din Romania in Italia?Multumesc
Răspuns la discuția nedepunere bilant
Buna ziua,multumesc de raspuns,aveti dreptate,nimeni nu putea sti mai bine ca mine situatia firmei;doar ca timp de 4 ani eu nu am fost in tara si stiam ca prin nedepunerea bilantului la registrul comertului se inchide firma,defapt acest lucrul nu sa intamplat ptr ca sa schimbat legea intre timp.Multumesc inca o data,o zi buna
Buna seara.Impreuna cu o prietena aveam o firma,necazand deacord sa o inchidem acum 4 ani nu am mai depus bilanturile si nici o declaratie. care este situatia acestei firme acum.Multumesc
Buna,as dori sa stiu daca amenzile de circulatie cu o vechime de 3 ani se prescriu,multumesc
Buna seara,am permisul de conducere,cat B, expirat de 2 ani,ce acte imi trebuie pentru reanoire?E nevoie de a da din nou examen?multumesc
Răspuns la discuția calatorie
Multumesc frumos
Discuție calatorie
Buna dimineata,fica mea are 16 ani,in aprilie 2012 trebuie sa vina in strainatate la un control medical,ii mai este necesara procura din partea mea sau poate calatori singura?Multumesc
Discuție declaratii
Buna ziua,daca o firma nu a depus 3 ani consecutivi bilantul la registrul comertului,e radiata de acesta?Mai depune declaratiile?firma nmultumescu e platitoare de T.V.A.
Răspuns la discuția intrebare
Multumesc frumos