Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratii

Buna ziua,daca o firma nu a depus 3 ani consecutivi bilantul la registrul comertului,e radiata de acesta?Mai depune declaratiile?firma nmultumescu e platitoare de T.V.A.
nu este radiata ! trebuie sa faceti formalitatile de radiere , in continuare puteti primii amenzi pentru nedepunere declararii , bilant!