avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 801 soluții astăzi
Forum Activitate 9765

Activitate 9765

De aia imi e si frica ca tot imi spune ca omoara intai copiii unul cate unul sa ma vada suferind si ma pune sa i privesc cum moare apoi ma omoara pe mine apoi se omoara si el ..incerc tot timpul sa fac exact cum spune el chiar daca nu are dreptate doar pt simtul fapt ca imi este frica ...mie frica si daca plec ca ne gaseste ...nu stiu dar numai stiu ce sa fac nu stiu cum sa incep ..nu stiu
Care e primul pas care trebuie sa il fac deci el ne ameninta ..ne bate ...nu am vb cu un avocat pana acum vreau sa stiu ce trebuie sa fac mai intai unde sa apelez prima data
Pai plec cu copiii clar dar el ne tot ameninta ...ameninta copiii ...a zis ca o sa ne gaseasca si o sa ne omoare ..daca eu am sa plec vreodata ..
As vrea sa divortez am 3 copii dar imi e foarte frica sotul este foarte violent si nu o sa accepte sa divortam imi e si frica sa i spun ..ne ameninta de multe ori ca ne omoara ca ma cauta si daca ne gaseste ne omoara pe toti vreau sa fug undeva cu ei mie frica ca ne gaseste nu prea il intereseaza de politie tot timpul a zis xa iaca face puscarie si scapa macar de noi ..mentionez ca avem rate datorii impreuna