avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 196 soluții astăzi
Forum Activitate DianaPur

Activitate DianaPur

Răspuns la discuția nerespectare progr vizitare minor
bine!!!atunci sa discutam serios....copilul treb sa plece de doua ori pe sapt la tata!
cum va explicati faptul ca copilul are grave probl de sanatate...si,,,mai mult!!!de fiecare data i-o dau iar fata mi-e adusa bolnava!!!!!!!!!!de fiecare data ii fac tratament in vederea operatiei(ptr ca ea treb sa fie perfect sanatoasa ptr anestezie...si avand in vedere ca tratamentul dureaza 9-10 zile cand treb s-o operez vine de la tata bolnava iar)!in atare situatie ,,,eu va intreb ce este de facut????cum o voi opera eu,si.....cand(in conditiile cand din deembrie ma chinui si nu reusesc....mai mult...copilul mi-a fost furat o sapt tot pe motivul ca nu i-am dat-o 2 dati...)multumesc!
Răspuns la discuția nerespectare progr vizitare minor
buna ziua d-na Dinca Maria!multumesc ptr intelegere si...deopotriva d-lor avocati ca au fost draguti sa ne lamureasca in problema mai sus discutata!!eu trebuie sa OPEREZ FATA SAPT ASTA DE POLIPI....PROBLEMA ESTE CA LA SF SAPT `DEOSEBITUL TREB S-O IA` ca doar este programul stabilit prin instanta......ce este de facut?????multumesc!
Răspuns la discuția nerespectare progr vizitare minor
am si eu o problema:am o hot jud prin care mi-a fost incredintat copilul iar tatalui,un program de vizita!in aceasta seara ,era dreptul lui sa o ia insa cum copilul era f bolnav(fiind sub tratament)am refuzat sa i-o dau.....doua ore mai tarziu,apare respectivul cu politia la usa si-mi spune ca dc nu-i dau fata,imi face dosar penal....bineinteles ca i-am dat-o!!!!acum va intreb eu:ce putea sa-mi faca.si dc sunt obligata ca sa dau copilul cat timp e bolnav???multumesc
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
nu poate nimeni sa ma lamureasca si pe mine cat timp ai la dispozitie sa-ti gasesti indrumator??care-i taxa de inscriere in barou....in fine...pasii ce trebuiesc facuti!!!MULTUMESC
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
oameni buni!!care sunt pasii ce treb facuti dupa primirea in profesie????cine stie pote sa ma ajute si pe mine???multumesc...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
ptr brasoveni:astazi se afiseaza rezultatele dupa ora 17 la sediul baroului....INTREBARE:dar noi cum le vedem ca la ora 16 inchid sediul????
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
la brasov a aflat cineva cand se da rezultatele??/
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
OARE CU VA FI EXAMENUL ORAL ANUL ASTA LA BV?CINE VA FI ?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
V-ATI APUCAT DE LG 51?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2008
ptr brasoveni:mai aveti de recapitulat???cine va fi oare la ex oral??