Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2008
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2008

Buna seara. Am si eu o nelamurire.
Este adevarat ca la urmatorul concurs de admitere in Barou, va fi un numar de locuri, sau se va desfasura ca pana acum?
Roxana Roxana, Consilier juridic
Prea curand n-o sa existe limitare de locuri. Acum cu siguranta nu.
Bună!
Aş dori şi eu cât mai multe informaţii despre admiterea în barou 2008. Despre taxe, desfăşurare examen etc.
Vă mulţumesc.
mulţumesc. pentru anul 2008 are cineva idee cam când va fi examenul?
Tot in noiembrie.