avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Activitate nadia5

Activitate nadia5

felicitari celor admisi la inm =D> si eu a intrat :)..si ca de obicei sunt foarte curioasa in privinta probelor urmatoare. de aceea ii rog pe cei care au trecut de testarea psihologica sau care stiu din alta parte despre felul in care se desfasoara sa ne spuna si noua in ce consta si cat de problematica poate fi. sunt curioasa daca au fost persoane care au si picat. poate exagerez cu intrebarea asta..dar sincer nu am absolut nicio informatie despre aceasta testare. ms anticipat!
sincer , imi pare rau pt ceea ce ti s-a intamplat...este cam dramatic. si eu am luat o nota destul e mica la interviu..noroc ca nu mi-a afectat prea mult media...insa am constatat ca este pur subiectivism la aceasta proba..depinde de starea lor de spirit, de sensul in care decurge discutia, ceea ce inseamna ca este o mare nedreptate sa te pice practic la examen pt ca nu ai zis unele chestii pe care ei asteptau sa le spui...nu cred ca iti poti dezvalui valoarea in 15 min si in tonul pe care l-au dat ei discutiei...si cu atat mai mult sa depinda "soarta" ta de aceasta 'discutie'.
...in ceea ce priveste componenta comisiei..eu am inteles ca se schimba in fiecare zi de interviu..nu stiu sigur daca informatia pe care am primit-o e corecta.
raman la ideea ca ai fost nedreptatit.
Răspuns la discuția ultima proba: interviul
stie cineva cand se afiseaza rezultatele ? nu cred ca au de ce sa mai amanane afisarea lor...eu aveam senzatia ca azi aflam si noi rezultatele...
Răspuns la discuția ultima proba: interviul
ms amy:)..hai ca ne-ai mai " luminat" cat de cat! asteptam cu interes si alte impresii ale celor care au dat proba interviului!
Bafta multa celor care sustin proba interviului in primele zile! pls puteti sa ne spuneti si noua, celor care dau interviul mai incolo cu ce fel de intrebari v-au " torturat"? intrebarea e valabila si pt cei care au trecut in anii trecuti de aceasta proba.. ms anticipat..:coffee:
pe mine ma amuza maxim 'glumitele' voastre in jurul acestei teme, desi s-ar putea ca unii sa se simta persiflati din cauza lor. totusi, consider ca trebuie sa revenim la o anumita seriozitate inerenta scopului acestui forum..altfel, s- ar putea sa-si piarda o parte din utilizatori care ar considera ca isi pierd vremea incercand sa afle informatii utile, .:coffee:
Răspuns la discuția urmatoarea proba de foc:logika
eu una nu contest utilitatea acestui test insa mi se pare un pic incorecta noua prevedere ca ponderea acestuia in nota finala sa fie mai mare pt ca este, mai mult sau mai putin relevant testul in conditiile in care este prea putin timp pt a rezolva CORECT prea multe intrebari .
Salut! felicitari celor admisi la prima proba=D> si eu am trecut cu bine de ea. urmatoarea grija este proba a doua, pt ca nu stiu exact cum se desfasoara, cat timp avem alocat pt fiecare sectiune, pt pictatul rezultatelor..pe site-ul inm nu este specificat totul f clar. mai stie cineva de alte surse de subiecte de logika precum se dau la inm in afara de cele date la ex de admitere in anii precedenti?
Bafta in continuare!