avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 543 soluții astăzi
Forum Activitate aemilia

Activitate aemilia

Asa e, cei care nu ne situam printre cei 81 vom avea probleme in solutionarea cazurilor care ni se vor repartiza #-o. Dar in tot raul e si un bine : avem colegi k tine, poate ne vei ajuta sa gasim o logica pentru fiecare caz in parte. Sper sa fim colegi de grupa:D!
Pai n-om fi toti asa inteligenti k tine, sa facem peste 70, dar trebuie sa mai traiasca si dintr-astia, sa se poata face altii inteligenti k tine remarcati.=D>
Spre rusinea mea, eu astept sa invat sa aplic mai bine cunostintele teoretice la cazuri practice, asta e logica mea. Poate gresesc. insa....
Cu privire la actele pentru verif. indeplinirii conditiei bunei reputatii, de la CSM mi s-a spus k termenul de 10 zile pentru depunerea dosarului curge de astazi si nu dupa afisarea rezult. la exam psihologic!
Despre practica, probabil ca se afiseaza mai tarziu, e destul de aiurea cu situatia asta.

De cazare, am sunat la inm si au spus k azi afiseaza anuntul si cererile se depun pana maine !!!! pe fax pt. cei care nu suntem din buc.
si sunt mai multe locuri decat anul trecut.

Dosarul cu acte pentu vf. indeplinirii bunei reputatii trbuie sa-l depunem sapt. asta? adik zilele astea, mai bine zis?
Multumesc. :(
In sala noastra nu s-a mentionat nimic despre despre practica! Anul trecut am vazut ca erau tutori de practica si la instantele din tara, anul asta se poate doar in Bucuresti?

Despre adeverinta, ceea ce am inteles eu este ca trebuie trimisa pe fax inainte de vizita si sa o avem in forma fizica la noi cand ajungem la comisia medicala.
sau duminica asta, se pare, totusi.....sper#-o
categoric da
sper k doamna de la csm era mai bine informata decat doamna de la inm cu care am vorbit eu si care mi-a spus k poate e sambata :O sau duminica!
k poate cei care suntem din alte judete ne teleportam pt. a fi prezenti sambata....
e duminica?????????? credeam k luni....X-(