avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 718 soluții astăzi
Forum Activitate miss_fitze_zuzulake

Activitate miss_fitze_zuzulake

SI NU AR AVEA CE SA-I FACA ??? DACA A PLECAT DE ACASA , SI NU A FOST OBLIGATA?MULTUMESC DIN SUFLET
VERISOARA MEA A PLECAT DE ACASA IMPREUNA CU IUBITUL EI .....A FUGIT DE LA PARINTI EI .....S-A INTORS DE BUNAVOIE....CAND SA INTORS A FOST CHEMATA LA SECTIE ....SI I SA SPUS CA OR S-O BAGE LA SCOALA DE REEDUCARE.....A SCAPAT .... NU AU BAGAT-O.....INTREBAREA MEA AR FI ....DACA AR MAI PLECA O DATA SI PARINTI EI ... AR DA-O DISPARUTA .....AR BAGA-O LA SCOALA DE REEDUCARE AVAND IN VEDERE CA ARE 17 ANI SI 5 LUNI???MULTUMESC MULT, ASTEPT RASPUNSURI
Răspuns la discuția ajutor
multumesc mult de tot .....inseamna ca nu pot pati nici eu nimic nici prietenul ei.va multumesc, diana
Răspuns la discuția ajutor
idee este ca mama ei ....adica matusa mea i-a spus si ei si mie ... ca daca eu o mai ajut in relatia cu baiatul asta si daca ....mai continua cu el se va duce la politia si va spune ca el a rapit-o....si ca eu am contribuit in rapirea ei ....poate sa-i faca asa ceva baiatului? eu stiu ca asta se numeste declaratie FALSA...si ca poate lua ani buni de inchisoare .....si stiu ca doar daca vrea ea si o va duce la ginecolog matusimea va recunoaste ca el a dezvirginat-o .....si va face declaratie doar daca vrea ea ......sa-i faca lui ceva rau....este adevarat???
Răspuns la discuția ajutor
pai s-au cunoscut cand ea avea 14 ani si el 19, dar sunt impreuna de cand a avut ea 17 ani si el 22. deci in concluzie ar avea ce sa-i faca?multumesc
Răspuns la discuția ajutor
ce fel de amanunte domnule avocat ???
Discuție ajutor
am si eu o intrebare daca parinti unei fete minore (care a trecut de 17 ani (ea),17 ani si 5 luni si el 23 de ani si 3 luni) ...... se duc la politie .... sa-l bage pe baiat la corupere de minori sau abuz .... are ce sa-i faca fara acordul ei ??? daca ea pleaca de acasa cu el ii poate face ceva lui politia??? astept raspunsuri.multumesc....
Discuție ajutor!
am si eu o intrebare daca parinti unei fete minore (care a trecut de 17 ani (ea),17 ani si 5 luni si el 23 de ani si 3 luni) ...... se duc la politie .... sa-l bage pe baiat la corupere de minori sau abuz .... are ce sa-i faca fara acordul ei ??? daca ea pleaca de acasa cu el ii poate face ceva lui politia??? astept raspunsuri.multumesc....