Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... ordonanta combaterea pirateriei in transporturi
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

ordonanta combaterea pirateriei in transporturi

Unde a fost publicat textul ordonantei pentru dezbatere publica?
In afara de cateva fraze extrase din text, nu avem alte informatii in privinta acestei ordonante.
Ordonanta a fost aprobata luni 12.04.2010 si urmeaza sa fie publicata