Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... chestionar privind profesia de avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

chestionar privind profesia de avocat

cine ma poate ajuta si pe mine sa imi raspunda la un chestionar legat de profesia de avocat?
La ce fel de chestionar va referiti?
claudia91 a scris:

cine ma poate ajuta si pe mine sa imi raspunda la un chestionar legat de profesia de avocat?

Despre ce fel de chestionar spuneti referitor la profesia de avocat?
Sau poate este vorba cumva de teste grila privind organizarea si exercitarea profesiei de avocat?
Eu !:)
Tot sunt in vria subiectelor pregatitoare pentru examen:)#-o
Sa auzim despre ce este vorba!