avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 720 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... chestionar privind profesia de avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

chestionar privind profesia de avocat

cine ma poate ajuta si pe mine sa imi raspunda la un chestionar legat de profesia de avocat?
Cel mai recent răspuns: ContSters67773 , utilizator 16:49, 14 Aprilie 2010
La ce fel de chestionar va referiti?
claudia91 a scris:

cine ma poate ajuta si pe mine sa imi raspunda la un chestionar legat de profesia de avocat?

Despre ce fel de chestionar spuneti referitor la profesia de avocat?
Sau poate este vorba cumva de teste grila privind organizarea si exercitarea profesiei de avocat?
Eu !:)
Tot sunt in vria subiectelor pregatitoare pentru examen:)#-o
Sa auzim despre ce este vorba!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Examen barou februarie Alexandru Focia Alexandru Focia Care este forma subiectelor date la urm examen? In metodologie nu scrie decat ca sunt subiecte grila. Cate variate, cate raspunsuri sunt corect? Unde ar trebui ... (vezi toată discuția)
Examen barou 2015 innes innes Buna ziua, am terminat facultatea de drept in 2009 am facut si master in dreptul afacerilor terminat 2011, iar acum m-am hotarat sa dau examen la Baron!Dat ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2012 kiatra kiatra buna, am creat acest topic pentru a avea un suport de discutie pentru examenul de barou din 2012 , fie ca va fi o sesiune de primavara sau doar una de ... (vezi toată discuția)