Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... impozit pe venitul realizat in strainatate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

impozit pe venitul realizat in strainatate

lucrez cu contract de munca pt o firma din Indonezia - mi se retine pe statul de plata impozit - ce obligatii am fata de administratia financiara din Romania? Mai platesc impozit si in Romania?
vedeti daca intre romania si indonezia exista un acord de evitare a dublei impuneri, precum si prevederile lui....