Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 intermediere sau casa de comenzi?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

intermediere sau casa de comenzi?

cumparand un anumit produs dintr-un en-gros(ma rog cash & carry) cu factura si chitanta si il revand cu livrare la domiciliu persoanelor fizice,se numeste intermediere sau se cere codul caen 4791-comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau internet?
codul caen 4791-comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau internet