Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare anticipata-cand se pot depune cereri pentru ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare anticipata-cand se pot depune cereri pentru pensionare anticipata

Daca indeplinesc toate conditiile de pensionare anticipata sunt interesat sa stiu daca pot sa-mi depun dosarul in cursul acestei luni dar cererea sa fie luata in calcul de la data de 01.05.2010. Va multumesc.
Grabiti-va!

[ link extern ] /
1. Daca vreti sa primiti pensie de la data indeplinirii conditiilor de pensionare dosarul trebuie depus cu 30 de zile inainte de aceasta data.
2. Daca il depuneti mai tarziu veti primi pensia de la data depunerii dosarului.