avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Cum vi se pare noua imagine Avocatnet.ro?
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Cum vi se pare noua imagine Avocatnet.ro?

Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum promovate in prima pagina a siteului, etc.

Ce parere aveti despre noile modificari?
Imi place. Si modulul cu Recomandari articole, pus la indemana (adica "la ochi").
E groaznic.
Datele contului din dreapta sus sunt alandala.
Si peste profilul de utilizator/consultant imi intra o reclama si nu mai pot alege intre cele doua variante.

Pt ce trebuie sa schimbati si ce e bun?
@adutescu: incercati sa apasati in acelasi timp tastele CTRL + F5. Ce browser folositi?
O Mozilla obosita:)
dar e aceeasi ca inainte de ora 14.00, cand am remarcat schimbarea.
Incercati sa pastrati configuratiile care se potrivesc si la oamenii mai saraci.
Eu incerc sa va explic ca problema este in cache-ul computerului dvs, care a pastrat imagini de la varianta trecuta a siteului. Daca apasati CTRL + F5 asa cum v-am sfatuit, se rezolva.

Altfel, prefer sa nu intram in polemica. Rolul meu e sa raspund la orice probleme aparute. Multumesc. :)

Alte discuții în legătură

Solutie pentru cazul in care avocatnet.ro nu se vede bine in browser-ul dvs. Admin Admin astazi am implementat o bara de navigare care face legatura intre toate siteurile cu profil juridic din reteaua legalnet.ro. datorita acestei modificari, ... (vezi toată discuția)
Se incarca mai repede paginile avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Incepand de astazi, odata cu imbunatatirile pe care le-am adus sistemelor informatice care ajuta Avocatnet.ro sa functioneze, paginile siteului ar trebui sa se ... (vezi toată discuția)
Beta.avocatnet.ro - va invitam sa testati Alin Popescu Alin Popescu Tocmai am lansat noua forma a primei pagini. Dupa cum spuneam in trecut, observatiile pe care le primim acum o sa ne ajute sa creionam noua forma a ... (vezi toată discuția)