avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 406 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Cum vi se pare noua imagine Avocatnet.ro?
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Cum vi se pare noua imagine Avocatnet.ro?

Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum promovate in prima pagina a siteului, etc.

Ce parere aveti despre noile modificari?
OK ! Este mult mai practic . Va multumim !
Azi, la ora 13.00 au disparut si butoanele albastre mici pt accesarea rapida a forumului si a catalogului consultantilor.
Pt a accesa forumul din pagina de consultant trebuie sa merg la o discutie la care am raspuns sau in josul paginii sub trafic ranking.
Nu ma mir ca alti utilizatori nu ofera feed-back si pentru aspectele negative ale modificarilor din ultimul timp, dar eu indraznesc sa le exprim.
Imi este din ce in ce mai greoaie participarea la discutiile de pe acest forum.


Sa nu imi raspunda nimeni.
adutescu a scris:

Azi, la ora 13.00 au disparut si butoanele albastre mici pt accesarea rapida a forumului si a catalogului consultantilor.
Pt a accesa forumul din pagina de consultant trebuie sa merg la o discutie la care am raspuns sau in josul paginii sub trafic ranking.
Nu ma mir ca alti utilizatori nu ofera feed-back si pentru aspectele negative ale modificarilor din ultimul timp, dar eu indraznesc sa le exprim.
Imi este din ce in ce mai greoaie participarea la discutiile de pe acest forum.


Sa nu imi raspunda nimeni.


Buna ziua

Deoarece dimensiunea site-ul Avocatnet.ro a crescut considerabil in ultimii ani datorita facilitatilor noi pe care le-am adus, am ajuns in situatia in care identificarea problemei semnalata de catre utilizatori sa consume mai mult timp si efort decat rezolvarea in sine.

Imi cer scuze, dar nu imi dau seama despre care "butoane albastre mici" vorbim aici pentru ca site-ul Avocatnet.ro contine cateva zeci de butoane albastre raspandite prin cele cateva sute de pagini pe care le are.

Drept urmare, v-as ruga sa ne ajutati cu mai multe detalii:
- un link catre pagina unde a fost semnalata problema
- numele exact al butonului / link-ului care nu mai este functional / vizibil

Va multumesc



www.avocatnet.ro/content/for...
adutescu a scris:
eu nu urmaresc niciodata subiectele la care am raspuns in forum, mi se pare obositor si contraproductiv, imi incarca adresa de e-mail etc.

Banuiesc ca raspunsul s-ar putea sa nu vina.
Ultima modificare: Joi, 13 Mai 2010
ContSters20980, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Solutie pentru cazul in care avocatnet.ro nu se vede bine in browser-ul dvs. Admin Admin astazi am implementat o bara de navigare care face legatura intre toate siteurile cu profil juridic din reteaua legalnet.ro. datorita acestei modificari, ... (vezi toată discuția)
Se incarca mai repede paginile avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Incepand de astazi, odata cu imbunatatirile pe care le-am adus sistemelor informatice care ajuta Avocatnet.ro sa functioneze, paginile siteului ar trebui sa se ... (vezi toată discuția)
Beta.avocatnet.ro - va invitam sa testati Alin Popescu Alin Popescu Tocmai am lansat noua forma a primei pagini. Dupa cum spuneam in trecut, observatiile pe care le primim acum o sa ne ajute sa creionam noua forma a ... (vezi toată discuția)