Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce forma de societate este in momentul de fata mai ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce forma de societate este in momentul de fata mai avantajoasa?

As dori sa aflu ce inseamna Intreprinderea Individuala. Daca cel ce infiinteaza o astfel de societate poate fi angajat.#-o
poti infiinta pfa si te poti angaja pe ea!
poti sa faci un SRL. unde poti angaja nelimitat,
Face contract cu casa de pensii si de sanatate. Va iesi mai bine. Poate angaja.