Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere fara examen
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere fara examen

Stie cineva ce s-a hotarat la Congres in legatura cu admiterea fara examen pana la adoptarea proiectului de modificare a L. 51/1995.
Deocamdata nu am aflat nimic din ce s-a discutat la Congres.:(

Urmariti site-ul UNBR-ului,poate se gandesc sa ne comunice si noua ceva.
La Baroul Bucuresti se intruneste astazi Consiliul pentru a discuta cererile de admitere fara examen.
Asteptam vesti, de la cei care au depus deja dosarele....
La Baroul Sibiu au fost depuse in jur de 20 de dosare. Pe la inceputul lunii viitoare e posibil sa avem un raspuns.