Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozit forfetar

as vrea sa stiu si eu dak e careva pe aici care a suspendat impozitul forfetar? astept un raspuns pentru ca vreau sa stiu ce a trebuit sa faca...m-am saturat sa merg la aceste institutii si sa ma trimita in alta parte si in alta parte..va multumesc
La Reg Com, si cu declaratie derogatorie la finante, de unde apartii, ...conditie...sa nu ai datorii la bugetul de stat....succes !!!!