Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cat mai poate lucra o persoana care poate beneficia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cat mai poate lucra o persoana care poate beneficia de pensie?

As vrea sa stiu cat timp mai poate lucra o persoana(ani) daca are deja varsat pensionari si nr de ani lucrati
Poate lucra atat cat doreste, cu conditia ca angajatorul sa fie de acord.