Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratie fond mediu
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratie fond mediu

Buna ziua!
Cand se depune declaratia la fondul de mediu?
Daca s-au ahizitionat din UE materiale ambalate in carton cand trebuie depusa declaratia si cand trebuie achitat?
Trebuie o inregistrare prealabila sau cum se procedeaza?
Multumesc!
Puteti gasi informatiile solicitate pe site-ul afm [ link extern ] /
Daca este vorba de ambalaje declaratia se depune lunar pana pe 25 ale lunii urmatoare.
Plata se face doar anual, pana pe 25 ianuarie pt tot anul trecut.

Mai multe detalii poti gasi pe www.afm.ro
Merci!