Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Anulare bon fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Anulare bon fiscal

Am emis o factura de peste 100 lei, si am dat bon fiscal, deoarece dp ce am batut suma in casa de marcat, mi sa cerut factura cu chitanta, sumele peste 100 lei necesita chitanta langa factura...
Anulez bonul fiscal conform procesului verbal intocmit pt bon fiscal emis gresit, si emit chitanta normal, sau exista alta modalitate?
~ Conținut șters la cerere ~